Kampanyalı İkinci El Eşya

Firmamız 2019 yılına girmemiz ile birlikte İstanbul sakinlerine kampanya sunmaktadır. Kampanyalı ikinci el eşya olarak mağazamızın yarısından fazla eşyamızı kampanya kapsamına almış bulunmaktayız. En düşük indirim oranımız %5 olamakla beraber en yüksek indirimimiz %50 olarak belirlenmiştir.

2019 yılına girdiğimiz ilk gün başlatılan bu kampanyamız yüzlerce ikinci el eşya ürünlerini kapsamaktadır.

Bir çok kampanyayı aynı anda sunma kararı alan Akın spot firma yetkilileri ihtiyacı olan herkesi eşya sahibi yapmayı planlamaktadır. Geçmiş olduğumuz seneyi baz alarak 2019 yılının ülkemiz için daha iyi geçmesini hedefleyerek tüm eşyalarda indirim uygulanmaktadır.

İndirim uygulanan ikinci el eşya ürünleri hali hazırda satmış olduğumuz sıfır denginde ki eşyalardır. Asla eşyaları birbirinden ayırmayarak bakımlı ve temiz eşyaları da kapsamaktadır. İstanbul bölgesine hizmet veren ekibimiz hızlı çalışma biçimi ile sizlere kısa sürede hizmet vermeyi hedeflemektedir.

İndirimli İkinci El Eşya

Binlerce çeşit ikinci el eşya bulunan Akın spot firmamızda aklınıza gelebilecek tüm ikinci el ev eşyası bulunmaktadır. Satış alanlarımız ve depolarımızın büyük metrekarelere sahip olmasından hiç bir ev eşyasını ayırmadan ikinci el eşya alanlar ekiplerimiz satın almaktadır.

Tüm detaylı bakım, onarım, ayrıntılı temizlik işlemlerinden sonra satışa çıkarılan eşyalar İstanbul semtlerine özel kampanyalar eşliğinde satışa sunulmaktadır. Kampanyalı ikinci el eşya ürünleri kusursuz temizlikte olarak uzun süre kullanım garantisi firmamız tarafından verilmektedir.

Güvenle alışveriş yapabileceğiniz Akın spot ekibinden alacak olduğunuz tüm hizmetler garanti kapsamında olmaktadır. Firma bünyemizde olan teknik servisler gün içerisinde sürekli bölgelerde gezerek oluşabilecek arıza durumlarında anında adresinizde olmaktadırlar.

Kampanyalı 2. El Eşya

Kampanyalı ikinci el eşya ürünlerini görmek ve büyük indirimli ikinci el eşyalara sahip olmak için çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız mağazalarını da ziyaret ederek tüm indirimli 2. el eşyalar hakkında bilgi alabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Satın alacak olduğunuz tüm kampanyalı ikinci el eşya ürünleri adresinize kadar getirilerek montajlama işlemleri uzmanlarımız tarafından yapılacaktır. Normal kampanyada olmayan eşyalarda verilen hizmetler ile aynı değerlendirilerek ekstra ücretler olmadan alışveriş imkanı sunmaktayız.

Tüm satış kanallarımızdan, sosyal paylaşım sitelerinden ve mağazalarımızdan ekibimiz ile kesintisiz iletişim kurabilirsiniz. Günün her saati saha ekiplerimiz ve çağrı merkezlerimiz sizlere kısa sürede alışveriş hizmeti sunacaktır.Bir cevap yazın

Şimdi Ara