Eşyalar Alınırken Neye Göre Fiyatlandırılır

Eşyalar alınırken neye göre fiyatlandırılır eşyalarınız alınırken tecrübe sahibi personellerimiz tarafından incelendikten sonra eşyalarınızın kalitesi ve yıpranmamış olması fiyatlarda önemli rol oynamaktadır. Elektronik eşyalar ise cihazın özelliklerine ve modeline göre fiyatlandırılmaktadır.

Fiyatları çok basit ve kolay şekilde whatsapp hattımıza fotoğraf yolladıktan sonra anında geri dönüş alarak öğrenebilirsiniz oldukça basit.

Firma olarak sektörde senelerdir aralıksız çalışarak faaliyet gösteriyoruz. Tüm İstanbul bölgelerinde yüzlerce eşya alım alışverişlerinde bulunduk. Eşyalar alınırken neye göre fiyatlandırılır sorusuna en doğru cevap ise eşyanızın kullanım durumuna göre değişmesinden kaynaklanmaktadır.

Hasarlı eşyaların düşük fiyatlandırma yapılıyorken sağlam ve çizik dahi olmayan eşyalara değerinde fiyatlar belirlenmektedir. Eşya fiyatlandırma politikasını ikinci el eşya alanlar ekiplerimiz düzenleme gerçekleştirmektedir.

Ve tüm hızıyla devam ediyoruz. Eşyalarınıza en iyi fiyatları biz veriyoruz.

Vitrinlerde satışa sunduğumuz ürünler sıfır ayarında olup piyasadaki fiyatların oldukça altında satışa sunulmuştur. Ayrıca firma olarak müşterilerimize çeşitli ödeme kolaylıkları sunmaktayız.Bir cevap yazın

Şimdi Ara