İkinci El Eşya Alımı Yapan Firma

Akın spot olarak istanbul bölgesinde ikinci el eşya alımı yapan firma olarak hizmet verilmektedir. Tüm ekiplerimiz işinde uzman ve eşyalarınızın değerini bulması için en iyi rakamları teklif etmektedir. Tüm eşyalar en iyi fiyatlar ile işletmemizde çeşitli bakımlar yapılarak satışa sunulmaktadır. Profesyonel olarak satmak istediğiniz tüm eşyaları değerinde satabilir ve tüm işlemlerinizi aynı gün tamamlayabilirsiniz.

İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, beyaz eşya, mobilya,elektronik eşya, ev eşyası gibi ürünleri akın spot ikinci el eşya alanlar ekiplerine teslim ederek değerlendirebilirsiniz. Akın spot 2. el eşya alanlar ekipleri olarak tecrübeli kişiler özenle seçilmiş olup eşyalarınızı satarken en iyi fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Zarar etmeden eşyalarınızı ekiplerimize en iyi fiyatlar ile satabilirsiniz.

İstanbul 2. El Eşya Alışverişi

İstanbul ilçelerinde eşyalarınızı değerinde fiyatlar ile satmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. Birçok ilçeden bulunan ikinci el eşya alanlar ekiplerimiz sayesinde dakikalar içerisinde eşyalarınızı satabilir ve yerine ister ödeme ister eşyanızın yenisini alabilirsiniz.

İşletmemiz satış alanları ve depoların oldukça büyük olması sebebi ile binlerce çeşitli ikinci el eşya olmaktadır. Sıfır ayarında sadece birkaç gün kullanılmış eşyalara çok uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

İstanbul ilçelerinde komple ev eşyası alanlar olarak hizmet veren akın spot işletmemiz mobilyadan, elektronik eşyalara kadar her çeşit eşya alınmaktadır. Satmak istediğiniz eşyalar için ister direk telefon üzerinden irtibata geçebilir isterseniz de whatsapp gibi uygulamalar desteği ile eşyalarınızın fiyatlarını anında alabilirsiniz. İkinci el eşya uzmanı tarafından alacağınız fiyatı kabul etmesi durumunda anında ekiplerimiz adresinize gelerek eşyalarınızı teslim alır ve ödeme işlemleri tamamlanmaktadır.

Her Çeşit İkinci El Eşya Satın Alınır

İşletmemizin büyüm metrekare alanlara sahip olması sebebi ile ev, iş yeri, kapanan mağaza eşyaları gibi tüm eşyaları satabilirsiniz. Hızlı ve doğru çalışma biçimi ile müşterilerimize vakit kaybettirmeden alışveriş imkanı sağlanmaktadır. İkinci el eşya alımı yapan firma olarak satın aldığımız eşya çeşitleri,

  • Ev eşyası
  • Genç odası
  • Çocuk odası
  • İş yeri eşyası
  • Ofis eşyası
  • Kapanan iş yeri eşyası
  • Elektronik eşyalar
  • Mobilya çeşitleri

gibi tüm eşyalar satın alınmaktadır. Günün her saati işlememize ulaşarak satmak istediğiniz eşyalar için firmamıza ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.Bir cevap yazın

Şimdi Ara