İkinci El Mutfak Dolabı Alanlar

Kısa bir süreliğine mağazamızda İkinci el mutfak dolabı alım satım işlemi durdurulmuştur.

Mutfak dolabından sıkıldınız ve değiştirmek istiyorsanız en doğru yerdesiniz. İkinci El Mutfak Dolabı Alanlar olarak bizlere en iyi fiyatlarla satabilir ve mağaza stoklarımızı kontrol ederek ikinci el yada spot eşya olarak satın alabilirsiniz.

Üstelik satmak istediğiniz İkinci El Mutfak Dolabını tarafımızca sökülerek teslim almaktayız. Bu gibi durumlarda bizlere sadece telefon açarak satmak istediğinizi söyleminiz yeterlidir. Ekiplerimiz tam donanımlı gelerek bulunduğu yerden dolaplarınızı sökerek teslim almaktadır. İkinci El Mutfak Dolabı Alanlar ekiplerimiz eşya sökülmesi yada taşınırken oluşabilecek hasarlardan sorumludur. Hiç bir şekilde bu durum için sizlere sorumluluk vermemekteyiz.

Spot Mutfak Dolabı

Piyasadaki en iyi fiyatları biz veriyoruz senelerdir sektörde faaliyet göstererek tüm İstanbul bölgelerinde başarılı işlere imza atarak en iyi hizmeti vermek için gece gündüz çalışmaktayız. Sıfır ve kullanılmamış spot mutfak dolabı çeşitlerimizi de ikinci el eşya mağazamızdan seçebilir ve aynı gün mutfaklarınıza renk katabilirsiniz.

Uzman kadromuz alanında tecrübe ve bilgi sahibi personellerden kurulmuştur. 7/24 sizlere kusursuz hizmet için sahada aktif olarak bulunmaktayız.

İkinci El Mutfak Dolabı Alanlar

İkinci El Mutfak Dolabı Satanlar

Hizmet alanımızda olan İkinci El Mutfak Dolabı Alanlar hizmeti yanı sıra ikinci el mutfak dolabı satanlar hizmeti de vermekteyiz. Tüm mutfak dolabı alım satımlarında montajlama işlemleri ekstra bir ücret ödemeden kendi ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Firmamızda binlerce ürün arasında ciddi sayıda mutfak dolabı bulunmaktadır. Hem ikinci el mutfak dolabı hem de spot mutfak dolabı çeşitlerimiz mağazalarımızda satışa sunulmaktadır. En iyisi ve en iyi fiyatı olana sizler neden sahip olmayasınız.

Vitrinlerde satışa sunduğumuz ikinci el mutfak dolapları ve diğer ürünler sıfır ayarında çiziği bile olmayan az kullanılmış ürünlerdir. Bakımları ve detaylı temizlikleri tarafımızca özenle yapılmıştır. Hemen misafirimiz olarak ürünlerimizi inceleyin kafanıza yatan eşyaları çok uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Bizlerle irtibata geçtiğinizde aynı gün mutfak dolabınız tarafımızca sökülerek teslim alınır. Mağazalarımızdan beğendiğiniz mutfak dolaplarını dairenize aynı gün tarafımızca monte edilerek teslim edilir.

Çağrı merkezimiz aracılığı ile bizlere ulaşarak İkinci El Mutfak Dolabı yada spot mutfak dolabı resimlerini talep edebilirsiniz. Beğendiğiniz mutfak dolaplarını aynı gün adresinizde teslimat gerçekleştirilmektedir.2 yorum

Bir cevap yazın

Call Now ButtonŞimdi Ara