İkinci El Mutfak Dolabı Alanlar

OUR SERVICES

Kullanmadığınız Eşyalarınızı Satmak Mı İstiyorsunuz? Akın Spot İle Değerini Bulsun

İkinci El Eşya Alanlar

Akın Spot mağazalarında hak ettiği fiyatlar ile İkinci el eşya alım satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. İstanbul bölgesinde tüm ikinci el eşya alım satım işlemlerini dakikalar içerisinde çözmektedir. Kullanmadığınız ve atıl durumda tozlanmaya bıraktığınız eşyaları konumunuza en yakın ikinci el eşya alanlar ekiplerimiz tarafından satın alınır. Tüm satın alma işlemleri önce ödeme yapılarak ardından eşyalarınız teslim alınmaktadır. Üstelik eski usul eşyalarınızı mağazalarımıza yada kapınızın önüne dahi çıkartmanıza gerek bulunmamaktadır. Uzun yıllardır sektörde öncü durumunda olan Akın spot ikinci el eşya ekibi eşyalarınızı adresinizden hatta dairenizde bulunduğu noktadan teslim almaktadır.

Satış kanallarında olan tüm eşyalar kendi atölyelerimizde bakım ve sağlamlaştırma çalışmaları ardından mağaza satış alanlarımızda konumlandırılır. Bu sebeple satmak istediğiniz ikinci el eşya çeşitlerinde kullanım durumu ne olursa olsun satın alınmaktadır. Kullanmadığınız atıl durumda olan yada değiştirmek istediğiniz eşyaları firmamıza satarak nakite çevirebilirsiniz. İkinci el Mobilya, beyaz eşya, koltuk takımı, televizyon gibi tüm kullanılabilir eşyalarınızı değerlendirmekteyiz. Bin metrekare satış alanına sahip mağazalarımızdan yüzlerce şık tasarımlı ve temiz spot eşyalara sahip olabilirsiniz. Marka değeri bilinir firmalardan alacak olduğunuz eşyaları firmamızdan belki de yarı fiyatından daha ucuz spot eşya olarak sahip olabilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan ve işinde uzman kişiler ile alım satım işlemi gerçekleştirmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Üstelik İstanbul’un bir çok semtinde bulunan mobil gezici ekiplerimiz sayesinde dakikalar içerisinde ikinci el eşya alanlar olarak ekiplerimize teslim edebilirsiniz. Bizlere satacak olduğunuz eşyanız için aynı gün resimlerini göndererek değerini öğrenebilirsiniz.

2. El Eşya Alanlar

Akın Spot firmamız her geçen gün kendini geliştirerek İstanbul bölgesine dakikalar içerisinde ikinci el eşya alan yerler işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Firma bünyemizde bulunan mobil gezici ekiplerimiz sayesinde irtibat kurulmasından çok kısa süre sonra adresinizde alışveriş işlemi için bulunmaktayız. Üstelik satacak olduğunuz ikinci el eşya ürünlerini nakit ödemeniz yapıldıktan sonra teslim almaktayız. 7/24 çağrı merkezimize ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Satmak istediğiniz ikinci el eşya resimlerini whatsapp uygulaması üzerinden bizlere gönderebilirsiniz. Yapılan incelemeler neticesinde sizlere piyasadaki en iyi fiyatı teklif vermekteyiz. Kabul edilmesi durumunda aynı gün içerisinde ekiplerimiz adresinize gelerek alım satım işlemlerini gerçekleştirecektir. Mağazamıza satılan tüm 2. el eşyalar önce atölyelerimize götürülerek bakım, onarım ve detaylı temizliklerden geçmektedir. İLETİŞİM

Yorumlar

00
Kişilik Ekip
00
İstanbul da Hizmet
00
Saat İletişim
0
Saatte Alışveriş

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir