Ümraniye Ev Eşyası Alanlar

Ümraniye ev el eşyası alanlar olarak bölgenizde konumlu mağazamız olması sebebi ile dakikalar içerisinde adresinize gelinmektedir. Hızlı ve dakik çalışarak satmak istediğiniz tüm ev eşyalarınızı ümraniye ikinci el eşya alanlar ekibimize satabilir ve dakikalar içerisinde nakite çevirebilirsiniz. Tüm akın spot ekibi olarak İstanbul genelinde hizmet verilmekte ve müşterilerimize en iyi fiyatlar ile en temiz ürünleri sunmaktayız.

Satmak istediğiniz elektronik, mobilya, yemek masası, sandalye, tv ünitesi, mutfak aletleri, beyaz eşya gibi ürünleri hemen bir telefon açarak değerini bulmasını sağlayabilirsiniz. Elden çıkartmak istediğiniz eşyaların resimlerini çekebilir ve firmamıza yollayabilirsiniz. Eşyanızın değerini dakikalar içerisinde öğrenebilir ve aynı gün dakikalar içerisinde hemen satabilirsiniz. Ümraniye bölgesinde yıllardır aktif olarak hizmet veren firmamız tüm alım satım işlemleri akın spot garantisi kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Ümraniye Yatak Odası Alan Yerler

Her çeşit ev eşyası değerinde fiyatlar ile satın alınmaktadır. Ekibimiz tarafından ümraniye de tüm eski yeni fark etmeksizin değerinde satın alınmaktadır. Eşyalarınızın eski yada kullanışsız olduğunu düşünmemeli ve akın spot ekibi ile hemen iletişime geçerek hak ettiği fiyatlar ile satışını sağlayabilirsiniz.

Satın  aldığımız ürünleri sayacak olursak ikinci el koltuk takımı, ikinci el oturma grubu, ikinci el yemek odası, ikinci el yatak odası, ikinci el mutfak takımı, ikinci el çocuk odası, ikinci el lcd tv, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi antika eşyalar gibi ve bir çok kullanmadığınız eşyalarınızı almaya talibiz. Mamak ikinci el eşya alanlar Sektöründe en yüksek fiyat garantisi ile eşyalarınızı alıyoruz. İkinci el eşyalarınızı siz aradığınız zaman öncelikle bir kaç sorumuz oluyor  eşyalarınızın kaç yıllık olduğu gibi sorular daha sonrasında WhatsApp aracılığıyla eşya resimlerinizi atabilir anında fiyat alabilirsiniz size de uygun gelirse hemen nakliye aracımızla yerinize gelerek eşyalarınızı anında nakit olarak alıyoruz.Bir cevap yazın

Şimdi Ara