Ümraniye İkinci El Gardolap

Ümraniye ikinci el gardolap alım satım işlemlerini firmamızdan gerçekleştirebilirsiniz. Kapaklı sürgülü olarak iki çeşit dolap seçeneklerimiz bulunmaktadır. Evlerinizde bulunan gardolapları ekiplerimize satabilir yerine daha büyük yada küçük tercih edebilirsiniz.

Satmak istediğiniz tüm çeşitlerde gardolap ve dolap çeşitlerini firmamıza satabilirsiniz. Bir iş günü içerisinde tüm ikinci el eşya alım satım işlemlerini adet ne kadar olursa olsun tamamlamaktayız. Ekiplerimiz ile irtibata geçmeniz durumunda Ümraniye merkez mağazamızdan anında işin uzmanları adresinize dakikalar içerisinde gelecektir.

Ümraniye ikinci el eşya alanlar yazımızı okuyarak eşya alım satım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye’de Öncü Firma

Akın spot firmamız her geçen sene ekibini ve mağaza satış alanlarını büyütmektedir. 2019 yılına girmemiz itibari ile düzenli olarak kampanya ve indirimler uygulanmaktadır. Ümraniye ikinci el gardolap yada evinize lazım olacak tüm ikinci el eşya çeşitlerinde % 50 indirime kadar kampanyalar uygulanmıştır.

2019 yılının tamamında uygulanacak olan kampanyalarımız ihtiyacı olan herkesin zorlanmadan alışveriş yapma imkanı tanınmaktadır. Her ne kadar indirimli yada kampanyalı ikinci el eşya dahi olsa garanti kapsamları devam eden bir çok eşya bulunmaktadır.

Ümraniye bölgesinde her türlü ev ve iş yeri eşyalarınız aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tüm ikinci el eşya alanlar ekiplerimiz tam donanımlı şekilde adreslere gelerek anında ödeme gerçekleştirmektedir.

Her çeşit ikinci el eşya değerinde fiyatlar ile vakit kaybı yaşanmadan aynı gün değerlendirilir.

İkinci El Eşya Alırken Kontrol Etmeden Almayınız!

Herhangi bir firmadan ikinci el eşya sarın alacağınız zaman kesinlik satıcı önünde kontrol etmelisiniz. Örneğin Ümraniye ikinci el gardolap arayışınız var ve bir firmadan satın alacaksınız muhakkak menteşelerine, sürtünme yapmasına, kanallarına(raylı ise), sallanmasını kontrol etmelisiniz. Tüm gardolap çeşitlerinde en önemlisi ayakları ve yere değen kısmıdır. Kesinlikle özen göstererek su alıp almadığına sağlam durmasına dikkat edilmelidir.

Tüm önerilerimizi dikkate alarak ikinci el eşya seçimi yaptığınızda kullanım esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşmanız söz konusu değildir. Bir eşyaya bedel ödeyerek satın alıyorsanız kesinlik dikkatli olunması gerekmektedir. Aksi taktirde paranız boşa gidecek ve satıcıyı ikna etmeniz gerekecektir.

Güvenilir bir firmadan ikinci el eşya almanız durumunda satıcı zaten kendisi tüm eşyayı baştan aşa deneyecektir. Kendisi sizlere sormadan deneme yapıyor ise ikinci el eşya olarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.Bir cevap yazın

Şimdi Ara