Ümraniye İkinci El Ürünlerde Kampanya

Güvenilir ve dürüst çalışma ekibimiz ile kusursuz hizmet alabilirsiniz. Ümraniye ikinci el ürünlerde kampanya yaparak herkesin ihtiyacını karşılamaktayız. Ekiplerimize tüm satmak istediğiniz eşyaları satabilirsiniz. Akın spot güvencesi ile tüm ihtiyacınız olan eşyaları bütçenizi zorlamadan alışveriş yapabilirsiniz.

Profesyonel çalışma ekibimiz ve harika çalışma düzenimiz ile planlı olarak hizmet vermekteyiz. Satmak istediğiniz ürünleri ikinci el eşya statüsünde değerlendirerek piyasa şartlarına göre fiyat belirlemekteyiz.

Ümraniye bölgesinde olan bir çok firma ile firmamızı karşılaştırarak en iyi fiyatlar ile hizmet verdiğimizi görebilirsiniz. Çalışmalarımızı tamamiyle uzman kişiler ile gerçekleştirerek asla sudan sebepler ile fiyat kırmak gibi ahlaka aykırı hareket etmemekteyiz.

Ümraniye ikinci el ürünlerde kampanya çeşitleri uygulayarak her bütçeye uygun ikinci el eşya bulmayı mümkün kılıyoruz.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Akın spot firmamızın 2019 yılında tüm İstanbul sınırları içerisine aynı gün hizmet vermektedir. Onlarca çalışma ekibimiz ile satmak istediğiniz tüm eşyaların analizlerini en iyi şekilde yaparak hak ettiği fiyatları vermekteyiz.

Ümraniye ikinci el eşya alanlar ekiplerimiz tamamiyle koşulsuz müşteri memnuniyeti adına hizmet vermektedir.

Eskiyen yada kullanmadığınız eşyaları çöpe atmak yerine ekiplerimize satabilir bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Bilmelisiniz ki sizlerin kullanmadığı eşyalar kimi ailelerin en büyük ihtiyacı olabilir. Sizlerden satın aldığımız eşyaların bakımları yapılarak yeni sahiplerine satılmaktadır.

2019 yılına özel fiyatlar ve kampanyalı ikinci el eşya ürünlerimiz için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye ikinci el ürünlerde kampanya olarak sunduğumuz ürünler tertemiz ve 2019 yılı tasarımlarda mevcuttur. kusursuz ve onlarca çeşit mağazamızda bulabilirsiniz. Kimi ikinci el eşya ürünleri 1 yıl kullanılmış iken kimi ürünlerimiz ise 1 aylık kullanılmıştır. İkinci el eşya alanlar ekiplerimiz tarafından satın alınan tüm eşyalar detaylı çalışmalar sonucu satışa çıkarılmaktadır.

İkinci El Eşyada Yarı Yarıya Fiyatlar

Kendi mağazalarında yüksek bedeller ödeyerek satın alacak olduğunuz eşyaları yarı fiyatına alma imkanı sunuyoruz. Üstelik bir çok ikinci el eşya modellerimizde garanti kapsamı devam etmektedir.

Garanti kapsamı dışında olan eşyaları satın almanız durumunda ise Akın spot firmamıza güvenebilirsiniz. Ekip bünyemizde olan teknik destek uzmanları tüm gün sahada aktif olarak hizmet vermektedir. Oluşabilecek ihtiyaçlarınızda koşulsuz aynı gün hizmet vermektedirler.

Akın spot mağazalarında satın alabileceğiniz ikinci el eşya çeşitleri,

  • Televizyon
  • Beyaz Eşya
  • Sehpa
  • Dolap
  • Baza
  • Fırın
  • Aspritör
  • Kombi
  • Mutfak Robatları

Binlerce ikinci el eşya çeşidi olan firmamızdan aynı gün hizmet alabilirsiniz. Akın spot garantisi ile Ümraniye bölgesinde en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Günün her saati bölgenizde oluşabilecek ihtiyaçlarınız için çağrı merkezden destek alabilirsiniz.Bir cevap yazın

Şimdi Ara