Ümraniye Spotçular Çarşısı

Her çeşit ikinci el eşya yada spot eşya alım satım işlemleri yapılmaktadır. Ümraniye spotçular çarşısı konumunda bulunan işletmemiz tüm kullanılmış yada kullanılmamış(spot) eşya alım satım işlemlerini üstlenmektedir. İstanbul ilçelerinde hizmet veren akın spot ekipleri tüm ilçelerde bulunan ekiplerimiz sayesinde 2. el eşya alışveriş işlemlerini kısa sürede gerçekleştirebilmektedir.

Uzun yıllardır sektörde olmamızdan ötürü en iyi fiyatlar ile spot eşya alabilirsiniz. Ümraniye bölgesinde en iyi konularında olan Ümraniye spotçular çarşısında bulunan işletmemiz en eski firmalardan biri olmaktadır. Akın spot mağazalarımızda ev eşyası, ofis eşyası, mağaza eşyası, kapanan iş yeri eşyası gibi eşyaların hem ikinci el hemde spot eşya olarak firmamızda bulunmaktadır.

Ümraniye Temiz İkinci El Eşya

Sahada bulunan Ümraniye ikinci el eşya alanlar ekipleri tarafından tüm satın alınan eşyalar önce bakım ve temizlik çalışmaları yapılmaktadır. Tüm eşyalar özel bakımlardan geçmesinden ötürü sıfır ayarında üzerinde çalışmalar yapılmaktadır. Firmamızdan ikinci el eşya olarak satın alınacak tüm eşyalar bakımlı ve sıfır ayarında olarak satışa sunulmaktadır.

Mağazalarımızda yüzlerce spot(sıfır) eşya bulunmakta ve birçoğunun garanti süreleri devam etmektedir. Elektronik ev eşyası gibi eşyalar kendi markaları tarafından garanti kapsamı adı altında devam etmektedir. Garanti süreleri biten spot eşya yada ikinci el eşya ürünlerinde tarafımızca belirli süreler garanti verilmektedir.

Akın spot Ümraniye merkezli çalışarak Ümraniye ikinci el beyaz eşya gibi ihtiyaçlarınızda sizlere aynı gün destek sağlayabilmektedir.

Evlerinizde bulunan eşyaları 2. el eşya olarak işletmemize satabilir ve yerine daha şık, modern ve kullanışlı eşyalara ufak bir fark ile sahip olabilirsiniz.Bir cevap yazın

Şimdi Ara