2. El Eşyanı Sat

Elinizden çıkartmak istediğiniz eşyalar var ise 2. El Eşyanı Sat için arayıştaysanız en iyi fiyatlar ile alalım. Firmamıza tüm ev ve iş yeri eşyalarınızı kullandığınız yada kullanmadığınız ürünleri satabilirsiniz. 2. El Eşyanı Sat ekibi uzun yıllardır sektörde başarılı şekilde faaliyet göstermektedir. Ekibimiz tüm eşyalarınıza hak ettiği değeri vererek sizlere de aile bütçenize katkı sağlamanızı destekler. Evinizde yada iş yerlerinizde kullanmadığınız, atacak olduğunuz tüm eşyaları firmamız 2. El Eşyanı Sat ekibinde değerlendirebilirsiniz.

Bilmekteyiz ki her sektör de olduğu gibi içinde bulunduğumuz sektörde de eşyalarınıza en dip fiyat verecek olanlar çıkacaktır. Sizlere teklifimiz asla akın spot firma bünyesinde bulunan 2. El Eşyanı Sat birimine danışmadan satış gerçekleştirmeyin. Bunun nedeni tüm eşyalarınıza hak ettiği değeri veriyor ve sizleri de memnun eden bir alışveriş yapıyoruz. Tüm alışverişlerimizde şeffaflık ile çalışıyor ve piyasada ki en iyi rakamları sunuyoruz.

Temiz 2. El Eşya Çeşitleri

Bizleri diğer firmalardan ayıran mobil gezici ekiplerimizin olmasıdır. Şuan İstanbul bölgelerine hizmet veren firmamız bir çok bölgede mobil gezici ekip bulunmaktadır. Sizler satmak istediğiniz eşyaları bizlere bildirdiğinizde ekibimiz bir kaç dakika içerisinde adresinize ulaşmaktadır.

Merkezi 2. el eşya istanbul da olan akın spot firması İstanbul bölgelerine dakikalar içerisinde ulaşmaktadır. Bu sürenin en önemli nedeni çalışma bünyemizde sürekli bölge bölge dolaşan mobil gezici ekiplerimizin olmasındandır. Bu sayede müşterilerimiz nereden ararsa arasın dakikalar içerisinde adreste olabilmekteyiz.

Evinizde veya iş yerinizde 2. El Eşyanı Satmak istiyorsanız. Bizlere ürünlerinizi taşımanıza gerek olmamaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için firma bünyesinde çalışmakta olan taşıma ekiplerimiz bulunmaktadır.

Sizler eşyalarınızı ister telefon aracılığı ile ister whatsapp uygulaması üzerinden bildirebilir yada resimlerini gönderebilirsiniz. Mobil gezici ekibimiz adresinize gelir ve eşyalarınızı inceleme işlemine başlar. Eğer eşyalarınızda çok büyük kusur(giderilemeyecek) bulunmaz ise anlaşma sağlanır. 2. El Eşyanı Sattığınız anda nakit ödemeniz gerçekleştirilerek eşyalarınız teslim alınır.

Tüm Eşyalarınızı Bize Satın

Yıllardır bu sektörde hizmet vermiş olan firmamız tüm İstanbul ve İzmit bölgelerinde siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek için adaletli ve dikkatli çalışarak kaliteli hizmet sağlamaktayız.

Firmamızdan kullanılmış ikinci el eşya yada spot kullanılmamış eşyaları uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kullanılmış olan tüm eşyaların tamir/tadilat ve bakım işlemleri yapılarak temiz bir şekilde satışa sunulmaktadır.