İkinci El Kurutma Makinesi

İkinci El Kurutma Makinesi

Akın spot işletmemiz İstanbul ilçelerinde oluşturulan ekipleri her çeşit değerinde eşyaları satın almaktadır. İkinci el kurutma makinesi satmak yada satın almak için akın spot firmamızı tercih edebilirsiniz. 30 yıldır sektör içerisinde hizmet veren firmamız tüm elektronik eşyaların nasıl alınacağına ait tüm planlama hazır olmaktadır. İkinci el eşya alanlar ekiplerimiz arasında bulunan usta kişiler sayesinde her türlü eşyanız da detaylı inceleme yapılır ve en doğru fiyatlar teklif edilmektedir. Ekiplerimizde bulunan teknolojik cihazlar sayesinde eşya değeri de kısa zamanda belirlenmektedir.

Hayatımızı kolaylaştıran ve günümüzde bir çok evde bulunan kurutma makinesi belki eskisi gibi çalışmıyor belkide renginden ötürü değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Hemen eşyanıza ait bir iki resmini çekerek ekiplerimize gönderdiğiniz taktirde dakikalar içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kabul edilmesi durumunda İstanbul ilçelerinde görevli ikinci el eşya alanlar ekiplerimiz anında adresinize yönlendirilerek kısa sürede ödemeniz yapılmaktadır.

Eşyalara ait sökme ve taşıma işlemleri tarafımızca ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

İkinci El Baza

Evde kullanılabilecek tüm eşyalar akın spot ekiplerimiz tarafından alım satım işlemleri gerçekleştirilmektedir. İkinci el baza, yatak, çekyat gibi yatmak için kullanacağınız ürünler ikinci el eşya olarak satın alınmaktadır. Tarafımızca alınan tüm eşyalarda olduğu gibi ikinci el baza alındığında da çeşitli bakım ve temizliklerden geçmektedir. Kaliteli hizmet sunmayı kendine hedef belirlemiş olan firmamız İstanbul da memnun edici hizmet sağlamaktadır.

Tüm menteşe, yaylar ve dış görünümü yenilenmiş olan ikinci el baza ve ikinci el kurutma makinesi sıfır ayarında satışa çıkartılmaktadır.

İkinci el ev eşyası alanlar olarak kullanmakta olduğunuz yada atıl durumda beklettiğiniz tüm eşyalar ekiplerimiz tarafından değerlendirilmektedir.

İkinci el Mutfak Televizyonu

Her çeşit eşya alışverişi gerçekleştirilen işletmemizde ikinci el mutfak televizyonu adı altında ufaklı/büyüklü tv çeşitleri de bulunmaktadır. Ortalama yüze yakın televizyon çeşidi bulunan firmamızda mutfakta kullanacağınız alana göre değişmekte inç ebatları da bulunmaktadır. Satmak istediğinizde iste adet sayısı fark etmeksizin aynı gün 2. el mutfak televizyonu olarak satın alınabilmektedir.

İstanbul ilçesinde birçok şirket ve firma ile anlaşmamız gereği yıl sonlarında eşyalarını yeniledikleri için en fazla 1 yıl kullanılmış eşya çeşitleri de bulunmaktadır. Amacımız ikinci el eşya olarak satın alınan eşyalar tarafımızca bakımlardan geçtikten sonra en iyi fiyatlar ile tekrar satışa sunmaktadır.

Bütçe dostu fiyatlar ile 2020 yılına özel avantajlar akın spot tarafından İstanbul ilçesinde verilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.