Ümraniye İkinci El Eşya Alım Satım Hizmeti

Ümraniye İkinci El Eşya Alım Satım Hizmeti

Ümraniye ikinci el eşya alım satım hizmeti veren iş yerimiz tüm ev ve iş yeri eşyalarını alışverişi olarak gerçekleştirilmektedir. Profesyonel anlamda gerçekleştirilen işletmemiz Ümraniye mahallelerinde tüm alım satım işlemlerini aynı gün tamamlamaktadır. İhtiyaç fazlası olarak görülen tüm eşyaları alarak bu eşyalar karşılığında hak ettiği rakamlar ödenmektedir.

Ümraniye ikinci el eşya alım satım hizmeti olarak tüm eşyalara en iyi fiyatları teklif ederek sizleri yormadan uğraştırmadan hemen alım satım hizmeti sağlamaktayız. Ümraniye ikinci el eşya alanlar olarak arayışlarınızda işletmemiz en köklü firmalardan olması ve işini iyi yapıyor olması sebebi ile eşyanızın değerini teklif edecektir. Kendi araçlarımız ile geliyor ve satmak istediğiniz tüm eşyaları dakikalar içerisinde nakite çevirebilme imkanı sunuyoruz.

Ümraniye 2. El Eşya Alım Hizmeti

Saha ekiplerimiz tarafından satın alınan tüm eşyalar öncelikle birtakım bakımlardan geçmektedir. Kamyon/kamyonet gibi taşıma araçlarımız öncelik olarak satın alınan ikinci el eşyaları bakım atölyemize teslim etmektedir. İkinci el eşya olarak satın alınan tüm ürünler sıfır ayarına getirilerek kullanım ömrü oldukça uzatılmaktadır. Elektronik ikinci el eşya çeşitlerinde özellikle iç aksam ve tüm fonksiyonların çalıştığından emin olunmaktadır. İkinci el mobilya gibi ürünlerin yay, sünger ve mekanizma kontrolleri yapılarak en iyi duruma getirilir ve ardından mağaza satış alanlarımızda temiz ikinci el eşya olarak sergilenmektedir.

Satın alacak olduğunuz eşyaların en ufak dahi problemleri olmamakta ve uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Akın spot tüm ikinci el eşya modellerinde sizlere garanti seçeneği sunmaktadır.

Ümraniye İkinci El Eşyalar

Evinizde kullanmadığınız ve atıl durumda bekletilen eşyalarınızı aynı gün nakite çevirebilirsiniz. Satmak istediğiniz eşyaların resimlerini çekerek çeşitli mobil uygulamalar ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Ekibimiz tarafından kısa sürede incelenen eşyanız için fiyat teklifi yapılacaktır. Piyasada ola nen iyi fiyatı sizlere teklif edecek ikinci el eşya alanlar ekibimiz olacaktır. Fiyatı kabul etmeniz durumunda Ümraniye bölgesinde dakikalar içerisinde adresinize gelerek eşyanız teslim alınır ve anında ödeme alabilirsiniz.

Eşyalarınızın kapıdan değil daire içerisinden söküm/montaj işlemleri de tarafımızca garanti kapsamı altında gerçekleştirilmektedir. Ümraniye İkinci El Eşya Alım Satım Hizmeti için Günün her saati iletişim numaramız dan irtibata geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.