İkinci El Ev Eşyası

Firmamız uzun yıllardır bu sektörde olarak tecrübe ve kurumsal hizmet vermektedir. İkinci El Ev Eşyası alım yada satım işlemleri için firmamız ile iletişime geçerek dakikalar içerisinde hizmet alabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizi profesyonel ve işinde uzman kişiler ile gerçekleştirerek kusursuz bir alışveriş hizmeti gerçekleştiriyoruz. Firmamızda en iyi fiyatı vererek eşya alım satımı yapacağınızı garanti etmekteyiz.

Evlerinizde değiştirmek istediğiniz yada atıl durumda bekleyen tüm eşyalarınızı ürünlerini aynı gün nakite çevirebilirsiniz. İstanbul bölgelerine dakikalar içerisinde hizmet verebilmemizin nedeni 10 dan fazla gezici mobil ekiplerimizin bulunmasıdır. Hizmet alanımız olan İstanbul sınırları içerisine mesai saatleri içerisinde sürekli olarak bulunan mobil gezici ekiplerimiz çok kısa bir sürede adresinizde bulunmaktadır.

Hatta aynı gün içerisinde değil aynı bizleri aramanızdan 1 saat içerisinde İkinci El Ev Eşyası alım satımını gerçekleştirmek hedefimizdir. Zaman en kıymetli ve satın alınamayacak şeydir hayatımızda bu sebeple vaktinizi almadan hızlı alışveriş işlemi gerçekleştirmekteyiz. Akın spot firmamıza ait mobil gezici ekiplerimiz tüm bölgelere bir kaç dakika uzaklıkta olacak şekilde konumlandırılmıştır.

2. El Ev Eşyası Alınır

Tüm ekiplerimiz hazırlıklı bir şekilde 2. el eşyalarınızı almaya gelerek önce analiz yaparak eşyanızın durumu kontrol edilecektir. Yapılan kontrollerden sonra resim göndererek fiyat almadıysanız ekiplerimiz eşyanızın değerini sizlerle paylaşacaktır. Emin olabilirsiniz ki tüm firmalar içerisinde en iyi fiyatı alacağınızı garanti etmekteyiz.

Satmak istediğiniz ikinci El Ev Eşyası değerini kabul etmeniz durumunda nakit olarak anında ödemeniz yapılacaktır. Ardından eşyalarınız teslim alınarak alışveriş tamamlanmaktadır. Tüm çalışma arkadaşlarımız işlerinde uzman olarak hizmet vermektedir.

İkinci El Ev Eşyası

İkinci El Kullanılabilir Tüm Eşyalar Alınır

Tüm personeller ülkemizin önde gelen bir eğitim firmasından alınan sertifika ile iş başı yapmaktadır. Bu sebeple tüm ikinci el eşya alanlar işlemlerinde hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleşmektedir. Güler yüzlü hizmet almak ve iyi bir firma ile çalışarak sorunsuz hizmet alabilirsiniz. Bizlere evinizde yada iş yerinizde iletişim kurarak dilediğiniz eşyaların resimlerini talep edebilirsiniz.

Sizlere detaylı bilgi ve bir çok göndereceğimiz resimlerden eşyaları beğenmeniz durumunda aynı gün içerisinde adresinize kadar getirmekteyiz. Üstelik ikinci el eşya ödemesini dairenize ekiplerimiz tarafından montajlama yapıldıktan sonra gerçekleştirebilirsiniz.

7/24 çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek dilediğiniz İkinci El Ev Eşyası alım yada satım işlemlerini yapabilirsiniz.