spot eşya

Uzun yıllardır hizmet veren firmamızda yüzlerce çeşit Spot eşya bulunmaktadır. İkinci el eşya anlamı az yada çok ama kesin olarak kullanıldığı anlamına gelir. Fakat spot eşya denildiği zaman kullanılmadığı anlamına gelir. Büyük firmalardan alacak olduğunuz eşyalar ile akın spot mağazamızdan alacak olduğunuz spot ürünler arasındaki tek fark daha uygun fiyatlara sahip olabilmenizdir. İkinci el eşya alanlar olarak ister kullanılmış isterseniz spot eşya olarak alım yapabilir yada satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Akın spot firmamızdan alacak olduğunuz spot eşya bir çoğu büyük marka olarak bilinen firmalardan alacak olduğunuz eşyalara göre çok daha sağlam ve kullanışlıdır. En önemli çalışma prensibimiz sizlere en iyi hizmeti vererek daimi müşterimiz olmanızdır. Fakat bazı markalar sadece kendi etiketlerinin ürünü sattıracağını bildiği için kalite ve kullanış dan ödün vermektedir.

Garantili Spot Eşya

Akın Spot firmasının vermiş olduğu hizmetlerden ve iş ahlakından ötürü sektörde öncü ve marka değeri bilinir hale gelmiştir. İstanbul da hizmet veren firmamız güvenilir bir firma ile alışveriş yapmak isterseniz bizlere telefon ile ulaşabilir ve dilediğiniz spot eşya ürünlerine sahip olabilirsiniz. Bazı ikinci el eşya alan yerler ürünlerinin kendi markaları tarafından garanti süreli devam etmektedir. Haricindeki tüm eşyalar firmamızın belirleyeceği tarihler arasında garanti kapsamında olmaktadır.

Mağazamızdan beğenecek olduğunuz spot eşya yada ikinci el eşya ürünlerini dilerseniz sizlerle beraber veya istediğiniz gün ve saatte dairenize kadar getirmekteyiz. Hiç bir ek ücret ödemeden nakliye ve kurulum işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Güvenli alışveriş ve satış sonrası destek için firmamız ile çalışabilirsiniz.

spot eşya

Spot Eşya Alım Satım

Ürün seçmek yada bilgi almak için mağazamıza kadar gelmenize de gerek bulunmuyor. İnternet sitemiz ve diğer satış kanallarından tüm ikinci el eşya ve spot eşya çeşitlerini görebilirsiniz. Spot eşya olarak beğenecek olduğunuz tüm ürünlerin daha ayrıntılı bilgisi ve fotoğraflarını talep edebilirsiniz.

Beğenmiş olduğunuz spot eşya için bizlere telefon yada whatsapp uygulaması üzerinden bizlere bildirebilir ve satın alma talebinizi iletebilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saatte adresinize kadar getirerek ödemesini de adresinizde yapabilirsiniz.

Akın spot çağrı merkezi 7 gün 24 saat hizmet vererek ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere destek vermektedir. İstanbul bölgeleri için tüm eşyalar ile ilgili bilgi ve eşya alım satım talepleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.