Temiz İkinci El Eşya

Firmamızda satışa sunulan tüm eşyalar titizlik ile bakımları yapılmaktadır. Temiz ikinci el eşya arıyorsanız sizlere yüzlerce çeşit eşya sunabilmekteyiz. İstanbul tüm semtlerine hizmet veren Akın spot firmamız hızlı, en iyi fiyatlar ve dürüst çalışma prensibi ile bilinmektedir.

Satın alınan tüm ikinci el eşya ürünleri çeşitli bakımlardan geçerek kusursuz sıfır ayarına getirilmektedir. Tüm satış kanallarımızda görecek olduğunuz nokta kusuru olmayan ve temiz ikinci el eşya olarak satılmaktadır. Firmamızdan alacak olduğunuz tüm 2. el eşya ürünleri için belirli süreler garanti verilmektedir.

Garanti kapsamında oluşabilecek tüm arıza ve kusurlar teknik servis ekiplerimiz tarafından ücretsiz tamir yada değişimi yapılacaktır. Bir çok firmanın uyguladığı gibi eşyayı sattıktan sonra senindir ben karışmam gibi bir çalışmamız söz konusu değildir. Eşyayı aldıktan sonrada oluşabilecek tüm arızalar firmamız sorumluluğu kapsamındadır.

Firmamız stoklarında bulunan yüzlerce çeşit kullanılmamış ikinci el eşya alan yerler ürünleri de bulunmaktadır. Dilediğiniz gün ve saatte ekip talep edebilir yada mağazalarımıza gelerek uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Garantili İkinci El Eşyalar

Arıza gibi problemler ile karşılaşmamak için tüm ikinci el eşya ürünlerine detaylı bakımlar ve sağlamlaştırma işlemlerinden geçerek satışa sunulmaktadır.

Binlerce çeşit şık tasarımlı ve yeni model tren ikinci el eşya çeşitlerine ulaşabileceğiniz tek adres akın spot eşya firmasıdır. 2019 yılına özel kampanyalar ile az kullanılmış bir çok temiz ikinci el eşya ürünlerine çok uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Büyük metrekare alana üzerine kurulu satış mağazamız İstanbul için fırsat mağazası konumundadır. Birçok fırsat ve kampanyaların sürekli yapıldığı firma olarak Akın spot mağazaları bilinmektedir. Çok uygun fiyatlarla her aileye bütçesini zorlamadan alıveriş imkanı sunmaktadır.

Uygun Fiyatlı 2. El Eşyalar

Yüksek rakamlar ödemek yerine çok uygun fiyatlar ile uygun fiyatlı temiz ikinci el eşya seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Firmamız konumu itibari ve bölgelerde olan ekipleri sayesinde tüm İstanbul ilçelerine çok kısa sürede alım satım işlemi sağlayabilmektedir.

Yüzlerce çeşit ikinci el ev eşyası alım satım işlemleri için yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Akın spot firmamız sektörde en iyi hizmeti sağlayarak tüm çalışmalarını özveri ile gerçekleştirmektedir. Profesyonel çalışma biçimi ve eğitimli kadrosu ile tüm bölgelere aynı anda hizmet verebilmektedir.

Temiz 2. el eşyalara ulaşmak ve aynı gün kısa sürede satın almak için iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz tarafından adresinize en yakın ekip yönlendirilecektir. Adreslerinize gelecek olan tüm ekiplerimiz tam donanımlı gelerek oluşabilecek satın alma durumunda anında nakit ödeme gerçekleştirilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.