Başakşehir İkinci El Eşya

Sizlere bütçenizi zorlamadan uygun fiyatlar ile alışveriş imkanı sunuyoruz. Başakşehir İkinci El Eşya alım satım işlemlerinde uzun yıllardır hizmet vererek daima sektörde bilinir halde olmaktayız. Bunun tek nedeni müşterilerimize vermiş olduğumuz kurumsal destek hizmetinden kaynaklanmaktadır.

Büyük rakamlar harcayarak tek bir eşya almak yerine firmamızdan birçok ikinci el eşya alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı ve güvenilir bir firma ile çalışarak aynı gün tüm alım satım işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bölgenizde mesai saatleri içerisinde bulundurduğumuz mobil gezici ekiplerimiz sayesinde bizlere ulaşmanız dan birkaç dakika sonra adresinizde olabiliyoruz.

İyiyi kabul etmeyerek daima en iyisi olmak için çaba gösteren akın spot firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti adı altında hizmet vermektedir.

Başakşehir Temiz Eşya Çeşitleri

İlk açıldığı senelerde sadece bölgesine hizmet veren firmamız şuan tüm İstanbul bölgelerine kısa sürede hizmet verebilmektedir. Başakşehir İkinci El Eşya firması olarak tüm eşyalarınız değerinin üzerinde alınır ve düşük kar payı ile satışa sunulmaktadır.

İkinci el eşya alanlar ekibimiz tarafından alınan tüm ürünler sıfır ayarına getirilerek satışa sunulmaktadır. Kurumsal firma ayrıcalığı ile sorunsuz aynı gün alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile bir çok ikinci el eşya çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

Başakşehir İkinci El Eşya hizmeti için tüm personellerimiz gerekli sertifika ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Sizlere daima güler yüzlü hizmet ve sorunsuz alım satım işlemi sunmaktayız.

Sektöründe öncü bir eğitim firması ile anlaşmamız bulunarak işe girişi yapılan tüm personeller gerekli eğitimlerden geçmektedir. Satış kanallarımızdan beğeneceğiniz eşyaları çağrı merkezi müşteri temsilcilerimize bildirerek aynı gün içerisinde adresinize kadar getirmekteyiz.

Başakşehir Spot Eşya

Kurulum gerekli ise Akın spot uzmanları tarafından gerçekleştirilerek teslim edilmektedir. En son görünümüne göre eşyayı alıp almama kararı verebilirsiniz. Şayet durduğu yerde istediğiniz gibi bir görüntü olmaz ise alışveriş iptalini talep ederek eşyaların sökülmesini bildirebilirsiniz.

Eğer ki beğenmeniz durumunda ikinci el eşya ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. Birçok firmanın aksine ödeme işlemini en son alarak müşterilerimizin güvenlerini riske atmıyoruz.

İkinci el eşya taşıma yada kurulum aşamasında oluşabilecek kusurlardan firmamız sorumludur. Tüm kusurların giderilmesi Başakşehir İkinci El Eşya firması adına gelen ekibine ait olmaktadır.

Satış kanallarımızda olan tüm eşyalar ayrıntılı bakım, onarım ve detaylı temizlik işlemlerinden geçerek satışa sunulmaktadır. Mağazamızda yüzlerce sıfır kullanılmamış ikinci el eşya alan yerler ürünlerine de sahip olabilirsiniz. Üstelik değeri olan fiyatların çok çok altına satış reyonlarımızda bulunmaktadır.

Başakşehir bölgenizde dilerseniz evlerinizi komple yenileyebilirsiniz. Daha önce bu konuda bir çok projeye imza atan ekibimiz sizlerinde evleriniz değiştirebilirsiniz. İkinci el ev eşyası sayfamızdan ayrıntılı bilgi alarak fikir edinebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.