Battalgazi İkinci El Eşya Alanlar

Battalgazi mahallesinde aynı gün tüm eşyaları Battalgazi ikinci el eşya alanlar ekibimize satabilirsiniz. Piyasada ki en iyi fiyatlar ile hizmet veren akın spot ekipleri aynı gün alışveriş imkanı sunarak vaktinizi almadan hizmet vermektedir.

İkinci el ev eşyası yada iş yeri eşyası olarak satmak istediğiniz tüm eşyaları firmamız almaya taliptir. Tüm ekiplerimizin çalışma prensibi tamamiyle ‘müşteri menfaatleri‘ adına düzenlenmiştir. Bu sebeple her geçen gün büyüyen firmamız dürüst, iyi fiyatlar, güvenilir ve disiplinli alışveriş hizmeti verilmektedir.

Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar makalemizi okuyarak eşya alım satımları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Battalgazi mahallesinde ihtiyacınız olan tüm ikinci el eşya alım satım işlemlerini firmamız üstlenmektedir. Her çeşit ev eşyası satın alan firmamız satışa sunduğu tüm ürünler temizlenerek uygun fiyatlar konulmaktadır. Battalgazi ikinci el eşya alanlar ekibimize eşyalarınızı yüksek fiyatlar ile satarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Battalgazi Kullanılmış Eşya

Battalgazi ikinci el eşya alanlarMağazalarımızda 2019 yılına özel fiyatlar uygulanarak herkesin bütçesine göre alışveriş yapabilmesi için fiyatlar güncellenmiştir. Günümüz şartlarında her çeşit eşyaya zam yapılan bu dönemde Akın spot firmamız tüm eşyalara zam yapmak yerine ‘indirimler‘ uygulamaktadır. İstanbul ilçelerinde ihtiyacı olan herkesin bütçesini zorlamadan ihtiyacı olabilecek her eşyayı rahatlıkla alabilmelerini hedeflemekteyiz.

Kullanılmış eşyaya garanti olur mu? demeden önce mutlaka firmamızı ziyaret etmelisiniz. Battalgazi ikinci el eşya alanlar ekiplerimiz tarafından alınan eşyalara uzman ekibimiz tarafından bakım yapılmasından ötürü garanti verilebilmektedir.

Her çeşit ikinci el ev eşyası ürünlerine kendimiz bakımlarını yapmamızdan ötürü garanti verebilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti adına belirli süre içerisinde eşyanın arıza yapması durumunda iade talebi geldiği taktirde aynı fiyat üzerinden iade alınmaktadır.

Battalgazi Garantili 2. El Eşyalar

Akın spot markası adı altında satın alınan tüm eşya gurupları önce bakımlardan geçmesi sebebi ile detaylı temizlikler yapılmaktadır. Hem temizliği hemde kullanım ömrünü uzatılması sebebi ile bir çok ikinci el eşya ürünlerine tarafımızca garanti verilmektedir. Kimi eşyalarda kendi marka garantisi devam ederken kimi eşyalarda ise kendimiz garantiler uygulamaktayız.

Battalgazi bölgesinde kullanım esnasında oluşabilecek aksaklıklarda ekiplerimizden teknik destek talep edebilirsiniz.

  • İstanbul ilçelerinde aynı gün alışveriş imkanı
  • Eşya alımında anında nakit ödeme
  • Eşya satışında kredi kartına taksit imkanı
  • Sıfır ayarında tertemiz eşyalar
  • Garantili İkinci el eşya çeşitleri
  • Satış sonrası destek ekibi

Hemen her gün Sultanbeyli bölgesine alışveriş hizmeti veren akın spot firmamızdan bilgi için irtibata geçebilirsiniz. Her çeşit kullanıma müsait eşya tarafımızca alınır ve tertemiz olarak satışa sunulmaktadır.Bir cevap yazın

Call Now ButtonŞimdi Ara