Ümraniye 2. El Süpürge Alanlar

Elektrikli süpürge, şarzlı süpürge, el süpürgesi gibi ev tipi elektronik eşyaları satabilirsiniz. Ümraniye 2. el süpürge alanlar olarak satmak istediğiniz tüm ev eşyalarını bizlere satabilir ve değerlendirebilirsiniz. Tüm çeşitlerde ev eşyası akın spot ekibimiz tarafından alınır. Hızlı ve değerinde alım gerçekleştiren ekibimiz Ümraniye ilçesinde özgün ekipler ile hızlı alım gücüyle vaktinizi almadan çözümler sunmaktadır. İhtiyacınız olan nakit desteğini evlerinizde kullanmadığınız eşyaları satarak karşılayabilirsiniz.

Günümüzde yaşanan covid-19 salgını sebebi ile sağlığı çok önemsiyor ve saha da çalışan ekiplerimiz gerekli zamanlarda sağlık taramasından geçirilmektedir. Günün mesai saatlerinde iletişime geçebilir ve maske, mesafe kurallarına uyarak tüm satmak istediğiniz ikinci el eşya çeşitleri alınır.

Akın spot onlarca yıldır Ümraniye ikinci el eşya alanlar olarak tüm elektrikli ve mobilya gibi kullanmadığınız eşyaları satabilirsiniz.

İkinci El Beyaz Eşya Parçası Ümraniye

Ümraniye ilçesinde tüm çeşitlerde kullanılmış ikinci el eşya çeşitleri akın spotta değerlendirilir. Ev ve iş yerlerinden satmak istediğiniz tüm beyaz eşya, mobilya, elektrikli süpürge, yedek parça çeşitleri olmak üzere işletmemize satabilirsiniz. Tüm elektronik eşyalar satmak istediğinizde eşyanızın çalışma yada kullanım durumu fark etmeksizin tarafımızca değerini bulur. Ümraniye ilçesinde bulunan depo ve atölyelerimizde tüm ikinci el eşya alanlar ekiplerimiz tarafından satın alınan eşyalar çeşitli temizlik, boya ve dezenfekte işlemleri yapılmaktadır.

Satmak istediğiniz tüm ikinci el eşya modelleri tarafımızca satın alınmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir