Ümraniye Kullanılmayan Eşya Alanlar

Şirketimiz Ümraniye ilçesinde konumlu olup eski/yeni tüm eşyalar değerlendirilir. Ümraniye kullanılmayan eşya alanlar olarak satmak istediğiniz tüm eşyalar değeri teklif edilerek satın alınmaktadır. Eşyalarınızı evde tozlanmaya bırakmak yerine nakite çevirebilir ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Zararına değil piyasada olan en iyi fiyat teklifi ile eşyalarınızı satabilirsiniz. Ümraniye ikinci el eşya alanlar olarak tüm eşyalar eski/yeni gözetmeksizin ödeme yapılarak aynı gün satın alınmaktadır.

Eşyalarınızı zarar etmeden satabilmek için yıllardır Ümraniye ilçesinde ikinci el eşya alışveriş hizmeti sağlayan akın spot tüm kullanılmayan yada değersiz gördüğünüz eşyaları değerlendirme imkanı sağlamaktadır.

İkinci el eşya olarak akın spot ümraniye de bulunan ekiplerimize satabileceğiniz eşyalar. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, koltuk takımı, oturma grubu, televizyon, tv ünitesi, yemek masası, çalışma masası, bilgisayar, bilgisayar masası, gardolap, yatak, baza, çekyat, yatak odası takımı, konsol gibi evlerinizde kullanılan tüm eşyalar satın alınır.

Satın alacak olduğumuz tüm ikinci el eşya çeşitleri için kullanım durumu önemli olmamaktadır. Akın spot firmamız ait yenileme amacı ile atölye bulunmasından ötürü tüm satın alınan eşyalar iç ve dış aksamları detaylı olarak temizlenerek yenilenmektedir.

Eşyalarınızı ikinci el eşya alanlar olarak satın almak isteyen bir çok ekip olabilmektedir. Hızlı gelişen ve İstanbul ilçelerinde en kalabalık ilçelerinden biri olan Ümraniye ilçesinde bir çok farklı satın alma politikası olabilmektedir. Akın spot ümraniye eşya alanlar ekiplerimiz tarafından hem en iyi fiyat teklifi hemde piyasa üstünde yani ilk satın aldığınız fiyata en yakın fiyat teklifi yapılacaktır.

Hızlı iletişime geçerek hatta oturduğunuz yerden fiyat teklifi alarak eşyalarınızın değerini öğrenebilirsiniz. Satmak istediğiniz eşyaya ait tek bir resmi hemen şimdi gönderebilir ve dakikalar içerisinde fiyat teklifi alarak değerlendirebilirsiniz.

Nakit ihtiyaçlarınızda kullanmadığınız ve hatta tozlanmaya bıraktığınız eşyaları satarak değerlendirebilme imkanına sahipsiniz. Akın spot firmamız daima İstanbul ilçelerinde en iyi fiyatlar teklif ederek hiç bir müşterimizin mağdur olmaması sağlanmaktadır.Bir cevap yazın

Call Now ButtonŞimdi Ara