Yenidoğan İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya sektöründe kurumsal kimliğimiz ile çalışmaktayız. Yenidoğan ikinci el eşya alanlar ekibi ile en iyi hizmeti alarak kurumsallık kimliğimiz ile tanışabilirsiniz. Bir çok firmaya göre çok farkı hizmet veren ekibimiz tamamiyle en iyi alım satım işlemini sağlamaktayız.

Bizlerle irtibata geçerek satmak istediğiniz ikinci el eşya olduğunu bildirmeniz yeterli olacaktır. Firmamıza tarafınızdan bildirim sağlandıktan sonra bölgenizde olan Yenidoğan ikinci el eşya alanlar ekibine bilgi verilmektedir.

09Kısa sürede dairenize gelerek eşyalarınızın değerlerini sizlere bildirilecektir. Ekibimizin sizlere vermiş olduğu fiyatı bir çok firma ile karşılaştırabilirsiniz. Sizlere en iyi fiyat teklifini verdiğimize sizlerde şahit olacaksınız. Kabul edilmesi durumunda önce nakit ödeme tarafınıza gerçekleştirilerek ardından ikinci el eşyalarınız teslim alınmaktadır.

Tüm ev yada iş yerlerinize ihtiyacınız olacak eşyalara ulaşabilir ve çok uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Bin metrekare üzerinde satış alanlarımızdan ve web sitemiz üzerinden ikinci el eşya ve spot eşya çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Yenidoğan ikinci el eşya alanlar ekibimize hem alım gem satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan eğitimler alarak elde ettiğimiz yetki belgeleri ile. Sancaktepe bölgesin ve çevre semtlerinde başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Sancaktepe ikinci el eşya alanlar yazımızı okuyarak bölgeniz hakkında geniş bilgi edinebilirsiniz.

Yenidoğan İkinci El Eşya Alanlar

Yenidoğan Spot Eşya

Uzman kadromuz siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek adına sahada aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Elinizden çıkartmak istediğiniz ev ve ofis eşyalarınızı satın alıyoruz. En iyi fiyatları verip anında kapınızda nakit para ile ödeme yapıyoruz.

Binlerce çeşit eşya bulabileceğiniz mağazamızda bir çoğu spot eşya kullanılmamış olarak satışa sunulmaktadır. Büyük mağazalarda büyük rakamlar ödemek yerine firmamızdan çok uygun fiyatlara sahip olabilme şansı sunmaktayız.

Yenidoğan 2. El Televizyon

Fotoğraflarda sergilediğimiz gibi satışa sunduğumuz ürünlerimiz günümüzün mobilya modasına uyumuyla dikkat çekmektedir. Yüzlerce çeşit ikinci el televizyon çeşitlerimizde bulunmaktadır. Üstelik 2. el televizyon çeşitleri led tv, ultra hd tv, 4k tv, gibi birçok yeni model cihazlarımız bulunmaktadır.

Çok uygun fiyatlar ile Yenidoğan ikinci el eşya alanlar firmamızdan tüm alışveriş işlemlerinizi yapabilirsiniz. İncelemek için hemen misafirimiz olabilirsiniz. Ürünlerimiz sıfır ayarında olup çok az kullanılmış ve tertemizdir.

Yüksek rakamlı paralar harcamak yerine cebinizi yakmadan çok uygun fiyat fırsatını yakalayıp evinizi dizayn edebilirsiniz.Bir cevap yazın

Şimdi Ara